תפריט צרו קשר התקשר
תמונה ראשית

ארוחת שף פרטית בבית

אנחנו נוטים לחגוג אירועים מכל הסוגים בדרך כלל עם אוכל. תחשבו על זה, כל מסיבה שאנחנו עורכים או כל יום מיוחד, יש בו איזו ארוחה טובה שמחברת את הכל ביחד. בדרך כלל אנחנו מכינים את האוכל בעצמנו או הולכים למסעדה. לפעמים אנחנו מזמינים אוכל מוכן כמו פיצה או סיני, אך כשחושבים על זה, לפעמים ארוחת שף תהיה הבחירה המעולה לחגוג מאורע.

ארוחת שף פרטית היא חוויה מדהימה שלא בהכרח אנשים זוכים לחגוג, כי זה נשמע גרנדיוזי מדי. זה ממש לא כמו קייטרינג שמזמינים הביתה עם כל הסטיגמות האפשריות, אלא שף פרטי מכובד ומקצועי יגיע אליכם עד הבית או המקום בו אתם רוצים לקיים את האירוע ויכין את האוכל עבורכם.

למה ארוחת שף פרטית מתאימה?

ארוחת השף הפרטית יכולה להיות עבור קבוצות קטנות כמו משפחה מצומצמת או קבוצת חברים, אך היא גם יכולה להיות עבור זוג אוהבים שרוצים לחגוג מאורע חשוב כמו למשל

השימוש בשף פרטי מוסיף יוקרה לאירוע ומאפשר לכם לקבל אוכל העשוי בצורה נפלאה ומוגש אליכם תוך כדי תכנון מדויק ומפורט של הערב. לא מדובר בסתם ארוחה, אלא שכל התהליך עצמו יספק לכם רגש שלא הרגשתם כנראה תקופה ארוכה. ארוחת מלכים שתוגש לכם על ידי השף תוגש לכם לפי הסדר שתרצו, עם המאכלים שתרצו כדי שתוכלו לבצע את התכניות שלכם בסדר מושלם והכל ילך בדיוק כפי שחלמתם.

המלצות

כשאתם עורכים ארוחת שף פרטית בבית שלכם אתם יכולים לבקש מהשף איזה מאכלים אתם רוצים ואילו אתם מעדיפים. תוכלו לצרף בקשות מיוחדות לגבי הכשרות או סוג האוכל שיוגש אך לפעמים מומלץ להיוועץ בשף הפרטי ולקבל ממנו המלצות לתפריטים.

כשמשתמשים בתפריטים של השף, אתם יודעים שהניסיון הרב שלו בהכנת התפריטים האלו יבואו לידי ביטוי באיכות ובטעם של האוכל. שווה לנסות.

בנוסף לכך, במידה ואתם מתכננים משהו מיוחד עבור מישהו מיוחד, או אפילו סתם מסיבה עם קבוצת חברים, שקלו לעשות זאת ביאכטה פרטית שתושכר במיוחד עבורכם מבלי לדאוג יותר מדי. פנו אלי ואסדר לכם הצעה משתלמת עם ארוחת שף פרטית על יאכטה – והכל כלול במחיר אחד.

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר! 

צרו קשר
טלפון צרו איתי קשר בטלפון 054-758-3791 או בטופס יצירת קשר.
התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה