תפריט צרו קשר התקשר
תמונה ראשית

שף פרטי לאירועים מכל הסוגים

לא משנה אם זה אירוע קטן או גדול, האוכל באירוע משחק תפקיד חשוב באירוע והוא יכול לקבוע אם מדובר באירוע מוצלח למדיי או כישלון מצער. כשעורכים אירוע פרטי, מומלץ להיעזר בשירותיו של שף פרטי המספק אוכל לאירועים ולתאם מראש תכנית מעולה לאירוע שלכם עם מנות נפלאות שיוכנו על ידי השף המוכשר.

ישנם אירועים שאנשים רוצים לערוך אצלם בבית או אולי בוילה ששוכרים ואפילו על יאכטה ואירועים אלו צריכים לשמור על רמה מסיומת של יוקרתיות. להזמין קייטרינג זה לא בא בחשבון ולפעמים בלתי אפשרי או לא רוצים להכין את האוכל בעצמנו. בדיוק בשביל זה יש אנשים מוכשרים שלמדו במשך שנים את סודות הבישול, האפייה, הטיגון ושאר המלאכות הקשורות לאוכל. אתם לא צריכים לעבוד יותר מדי, פשוט להשאיר את העבודה לשף מקצועי.

שף פרטי למגוון אירועים

כשמזמינים שף פרטי לאירועים צריך להכין כמה פרטים מראש. למשל, איזה סוג של אירוע אנחנו עורכים ואיזה אוכל מתאים? איזה מאכלים יתאימו לאורחים? האם תפריט מלא בגבינות או דגוש בבשר? ומה לגבי תפריט אסיאתי עם דגים או אפילו טבעוני? דברים כאלו חשובים מאוד לתכנון האירוע והכנת התפריט ויש ליידע את השף הפרטי.

השף אלדו עורך מגון רחב של סוגי אירועים, ביניהם

אירוע בדיוק כפי שחלמתם

בנוסף לתפריטים המופיעים לעיל, השף אלדו מומחה באירועים המותאמים ללקוח לפי הצורך. עם קצת תיאום ותכנון אפשר ליצור אירוע מדהים בדיוק כפי שאתם רוצים. השף אלדו אף דואג ומוסיף כמה תוספות מיוחדות שיעזרו לנהל את האירוע יותר טוב כמו ציוד הגברה למשל כדי שתוכלו לנהל אירוע בצורה קצת יותר מקצועית מבלי לפנות לכמה אנשי מקצוע שונים.

בנוסף, אם אתם רוצים לערוך אירוע יוקרתי על יאכטה, השף אלדו יכול לארגן עבורכם ארוחת שף מפנקת על יאכטה במחיר מפתיע ומפנק במיוחד.


טלפון צרו איתי קשר בטלפון 054-758-3791 או בטופס יצירת קשר.