תפריט צרו קשר התקשר
תמונה ראשית

שף פרטי כשר

הידעתם שכ-70% מהיהודים בארץ ישראל שומרים כשרות? על פי סקר לפני 5 שנים באתר ynet רוב עם ישראל שומר את הכשרות וזה נתון בהחלט מעודד. לשמור כשרות נשמע קל כשנמצאים בבית והכל זמין אבל כשרוצים ללכת לאכול בחוץ או שרוצים להזמין שף פרטי לפעמים נראה שיש לא מעט פיתויים בחוץ. אבל האמת היא, שכשמגיע שף פרטי שיודע לבשל אוכל כשר נהדר, אף אחד לא שם לב לפיתויים האלו והם נראים כלא רלוונטיים.

ארוחת שף כשרה

אנשים רבים שומרים על אורח חיים דתי או מסורתי ושומרים על הכשרות ולכן הם ייבחרו כמובן בשף פרטי שיכין להם אוכל כשר בלבד. שפים רבים מרגישים שהכשרות מפריעה מאוד למגוון הרחב של האוכל שאפשר להשיג והרבה טעמים 'מתפספסים' אבל האמת היא שיש אין סוף סוגי מאכלים ומתכונים חדשים. הכל תלוי בשף ובמה שהוא יודע ליצור באמצעות ידי הזהב שלו.

השף אלדו הוא בעל ניסיון עשיר בארוחות ערב פרטיות, ארוחות לקבוצות, מסיבות, ערבי חברה וימי הולדת לילדים ולגדולים. חלק גדול מאוד מקהל הלקוחות שלו הם אנשים דתיים ושומרי מסורת שמדגישים שחשוב להם שהאוכל יהיה כשר, אבל לא צריך לציין את זה כי זה מובן מאליו. השף אלדו יכין להם אוכל כשר וטעים במיוחד תוך כל ההקפדות הנדרשות. השף יודע עד כמה חשוב לשמור על כשרות והניסיון הרב בהכנת אוכל כשר עוזרים לו למצוא כל הזמן מתכונים חדשים ומפתיעים.

השף אלדו יגיע עד הבית שלכם ויכין לכם אוכל כשר וטעים לכל אירוע ולכל מטרה. מלבד התפריטים המופיעים באתר נוכל להתאים לכם תפריט אישי לפי רצונכם ואם למשל אתם רוצים לאכול ערב בשרים, דעו להדגיש את הכשרות המיוחדת עליה אתם מקפידים במידה ויש כזו.

שימו לב, בקטע הוידאו הבא נשאל השף אלדו אם יש מנות שהוא לא מוכן להכין (3:14), צפו מה הייתה תשובתו 🙂

ניתן להזמין גם מגשי אירוח כשרים, לחצו כאן לתפריט מגשי אירוח כשר.

צרו קשראולי יתאים לך

טלפון צרו איתי קשר בטלפון 054-758-3791 או בטופס יצירת קשר.