תפריט צרו קשר התקשר
תמונה ראשית

שף למסיבת יום הולדת לגיל 50

הגעתם לגיל 50? הגיע הזמן לערוך מסיבת יום הולדת מיוחדת באמת. זה לא עוד סתם יום הולדת שערכתם עד היום כדמי שנה, אלא זה חגיגות 50 – יובל שנים. בעוד שלפני שנים הייתם עורכים מסיבת יום הולדת בסגנונות שונים הגיע הזמן לבחור במשהו קלאסי, מכובד ומושקע ועם זאת מאוד מהנה ומרגש. אחד הרעיונות למסיבת יום הולדת 50 שמצליחים במיוחד זה להזמין שף פרטי.

איך זה עובד?

ראשית, מזמינים שף פרטי וסוגרים איתו את תאריך יום ההולדת שלכם. בין אם אתם עורכים את יום ההולדת שלכם בעברי ובין אם בלועזי, חשוב מאוד לקבוע את התאריך שלכם מראש כמה שיותר מוקדם כדי לוודא שהצלחתם לתפוס תאריך אצל שף טוב שמתאים לכם.

שפים שונים מציעים לכם חבילות שונות ולכן צריך לוודא מה אתם מקבלים מהשף. למשל, חלק מהשפים לוקחים אחריות רק על האוכל, אך יש שפים (כמו השף אלדו) שמאפשרים לכם לקבל חבילת הכל כלול כמו למשל ציוד הגברה, ניהול הערב, משחקי חברה ורעיונות דומים שינעימו לכם את הערב מלבד האוכל הטעים כמובן. בנוסף, אפשר לשדרג את מסיבת יום ההולדת ולערוך אותה על יאכטה שתישכר במיוחד בשבילכם.

כשאתם יודעים מה אתם מקבלים, אתם יודעים מה נותר לכם עוד להתכונן אליו. זאת אומרת שאתם צריכים לערוך שולחנות, כסאות, להזמין אורחים כמובן ועוד שאר ההכנות. ככל שהשף יעשה יותר עבורם כך תצטרכו לעבוד פחות קשה.

היתרון בהזמנת שף פרטי

כשמזמינים שף פרטי יודעים שכל עניין האוכל הוא מטופל. בכל יום הולדת יש צורך לדאוג לאוכל ובדרך כלל מזמינים קייטרינג או שבני המשפחה עוזרים בהכנות כדי לבשל לכולם, אבל כששף עושה זאת הכל הרבה יותר קל וטעים עבורכם.

אל תהססו, הזמינו שף פרטי ליום הולדת ולא תתחרטו על כך!

הנה הודעה ששלחה לקוחה מרוצה:

תודה רבה על הערב המהנה והמוצלח השירות היחס השפע ו והאוכל הטעים ,ובראש וראשונה בזכות היותך אדם….
התגובות שקיבלתי על הארוע (יום הולדת 50 לבעלי )מחממות את הלב וקצרת מחמאות עד אין סוף אז שוב רב תודות על החוויה הגדולה שחווינו איתך
באהבה דגנית

צרו קשראולי יתאים לך

טלפון צרו איתי קשר בטלפון 054-758-3791 או בטופס יצירת קשר.