תפריט צרו קשר התקשר
תמונה ראשית

שף בהפתעה

רוצים להזמין שף בהפתעה לאירוע מיוחד? רוצים לחגוג יום הולדת, הצעת נישואין או יום נישואין בדרך מקורית? שף בהפתעה זה בדיוק מה שאתם צריכים. השף אלדו יגיע עד אליכם הביתה או למקום בו תבחרו ויערוך עבורכם סעודה מדהימה כיד המלך. השף אלדו הוא שף עתיר ניסיון שהופך כל אירוע לחוויה מדהימה ובלתי נשכחת.

כשמזמינים שף בהפתעה אי אפשר לדעת למה לצפות. השף מגיע עם מנות מדהימות ממגוון תפריטים וביניהם תפריט יווני, איטלקי, אסיאתי ותפריטים בשריים ועורך את הארוחה של האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר. ניתן לערוך כל סוג של אירוע עם השף ותקבלו לא רק ארוחה מדהימה אלא גם ניהול הערב בצורה כזאת שתרגישו שיש מי שדואג עבורכם.

אם אתם מעוניינים בשף פרטי שיבוא אליכם הביתה, אין ספק שמדובר בהחלטה נבונה להזמין שף בהפתעה. תדמיינו את הפנים של יקיריכם כששף מוכשר עם סינר על הגוף וכובע על הראש יבוא וינעים את זמנכם ויפנק את חיככם.

ניתן לערוך את הארוחה בבית הלקוח, בבית השף או במקום אחר שתבחרו. בנוסף, השף אלדו עורך ארוחות רומנטיות על יאכטה ואם יש ברצונכם לערוך מסיבה על יאכטה גם זה אפשרי. החל מסיבת רווקות ועד מסיבות שונות לכל מטרה. יש לתאם מראש ולסגור על כל הפרטים בטלפון כמובן.

אם אתם מעוניינים להזמין שף בהפתעה – אל תהססו, התקשרו עכשיו! 

צרו קשראולי יתאים לך

טלפון צרו איתי קשר בטלפון 054-758-3791 או בטופס יצירת קשר.