תפריט צרו קשר התקשר
תמונה ראשית

רעיונות מדליקים לאירועי חברות

אירוע חברה טוב הוא אירוע מושקע, מתוכנן בקפידה, מובנה. אירוע כזה הוא אירוע עם ערך מוסף, אשר החוויה שבו נצרבת בזיכרון זמן רב לאחר שהוא מסתיים. כדי לוודא שהאירוע יפיק וימצה את התועלת ואת ההנאה שבו חשוב ומומלץ לקבל ייעוץ ואולי אף שירותי הפקה מאנשי מקצוע המיומנים בתכנון אירועים בכלל ואירועים המיועדים לחברות בפרט.

אירועי חברות מוצלחים משלבים את המהנה עם המועיל. כך מתחברים זה לזה יום גיבוש עם יום כיף.

יציאה לחיק הטבע ומרחביו

קיום אירועים לחברות בחיק הטבע מאפשרים לעובדיה להשתחרר, להרגיש חופשיים יותר.  עצם השהייה בצוותא מחוץ למתחם החברה ולמשרדיה תורמת לביטול ההירארכיה בחברה ומזמנת אפשרות לשוחח אלה עם אלה בגובה העיניים. בפעילות חווייתית משותפת ניתן להכיר טוב יותר עמיתים לעבודה, לשתף עמם פעולה בפעילות ספורטיבית ואתגרית לדוגמה, במשיכת חבל, במשחקי כדור , טרקטורונים ועוד. וכמובן לקנח עם ארוחת שף אשר עליה יעמלו עובדי החברה ויתחרו זה מול זה על המנה הכי אסתטית וטעימה.

כאמור, על מנת למקסם את החוויה מאירועי חברה חשוב, לתכנן אותם בקפידה ולהתאימם לכמות האנשים והתקציב. חברה קטנה יכולה ליהנות מטיפולי ספא, מארוחת שף על יאכטה. חברה גדולה יותר יכולה- כמו הקטנה – ליהנות מהרצאה משעשעת  או ממופע סטנד-אפ.

אירוע בחסות החשכה

על פי רוב נערכים אירועי חברה בשעות היום, שהן שעות העבודה. אבל אפשר, לדוגמה, לחשוב מחוץ לקופסה כשמתכננים אירוע חברה ולצאת ממנה כשמוציאים אותו לפועל. לדוגמה: לקיים אותו בשעות הערב,  על חוף ים או במתחם של בריכה, עם אורות עמומים בלבד, כשהרוח והחושך והמים פותחים גם את החושים היותר סגורים והפתיחות מאפשרת שיחה גלויה גם על נושאים אישיים, אשר בשגרת העבודה לא מקובל לדבר עליהם.

רעיונות מדליקים נוספים הם אירוע שמתקיים במתכונת של שיט חופים או של ריחוף בכדורים פורחים, בטיסה בשמי הארץ, בווילה גדולה ועוד.

הציפייה מאירוע חברה היא שהוא יהיה "שובר שורות"; שתיווצר בו אווירה בלתי פורמלית, בלתי אמצעית, שתאפשר גם לעובדים הזוטרים להרגיש שייכים, שווי זכויות ליום אחד, שבו, כאמור, מתבטלים, לפחות בתחושה, ההבדלים המעמדיים.

ציפיות המנהל מאירוע חברתו

כאשר מנהלים משלמים עבור אירוע חברה הם מצפים שהאירוע יתרום לגיבוש וללכידות, ובכך יגביר את תחושת המחויבות של העובדים לחברה. עצם קיומו של אירוע חברה מהווה עבור עובדי החברה הוכחה לכך שהנהלתה חושבת עליהם, דואגת לרווחתם, משקיעה בהם. מנהלים רבים מגלים את התועלת הרבה הגלומה בקיום אירועי חברה- עם "סיבה למסיבה" ואף בלעדיה. האירוע תורם להגברת המוטיבציה והתועלת הרבה הגלומה בו הופכת את עלותו לא רק למוצדקת אלא לכדאית ומשתלמת.

בשורה התחתונה – כמו בשורה הראשונה – אירוע חברה מוצלח הוא אירוע שמשלב את המועיל עם המהנה. על מנת להפוך אותו לאירוע כזה חשוב ומומלץ להשקיע מחשבה ולייחד לו תקציב שיאפשר לקיים אותו במתכונת חווייתית.

צרו קשראולי יתאים לך

טלפון צרו איתי קשר בטלפון 054-758-3791 או בטופס יצירת קשר.