תפריט צרו קשר התקשר
תמונה ראשית

רעיונות לערב גיבוש

בכל ארגון או מקום עבודה מקובל מאד כיום לארגן ערב גיבוש עבור העובדים לפחות פעם אחת בשנה. יש לכך לא מעט סיבות – גיבוש העובדים ומתן הזדמנות למפגשים בלתי אמצעיים שלעתים לא יכולים להתקיים במהלך יום העבודה, יצירה של אירוע שבירת שגרה, אוורור מחשבה, הרגש והנפש וכמובן הזדמנות מצוינת להראות לעובדים שהם מוערכים, שמוקירים אותם ואת פועלם ושמשקיעים בהם גם מחוץ לשעות העבודה על מנת שירגישו טוב ובנוח. 

בשנים האחרונות ידוע שכאשר העובדים מרגישים שהם חשובים למנהלים ושמעריכים את התרומה שלהם – הם יהיו יותר חדורי מוטיבציה לבצע את המוטל עליהם וירגישו מחויבות וקשר חזק לארגון. אם יזמינו אותם לערב גיבוש שבו כל תשומת הלב נתונה להם והם עומדים במוקד העניינים – התגובה החיובית שלהם תגיע באופן מידי כבר ביום המחרת. אז איך אפשר לארגן ערב גיבוש מהנה, נחמד וכזה שהעובדים לא יפסיקו לדבר עליו? 

שף פרטי – ערב גיבוש עם ארוחה מיוחדת 

יש הרבה פרמטרים שגורמים לעובדים להגיע לערב הגיבוש מלאי ציפייה. אחד מהם הוא הנושא של המזון שיוגש. מכיוון שבדרך כלל מדובר במזון ייחודי או מקורי – העובדים מתארגנים מראש ונהנים לטעום מהמנות שמוגשות עבורם. כאשר מגיע לאירוע שף פרטי שמכין את האוכל בו במקום לעיניהם המשתאות של העובדים – הם נוכחים לדעת שהאוכל טרי ובריא, אינו מחומם והוא לבטח ברמה גבוהה הרבה יותר ממזון שהיה מוזמן ומבושל מבעוד מועד. 

כאשר מזמינים דוכני מזון לאירועים, למשל, אפשר להפוך אותם למעוצבים, יפים וצבעוניים וכך הם יתרמו גם לאווירה של האזור כולו. האירוע עשוי לקבל תפנית יוקרתית והעובדים לא יוכלו שלא להתפעל מהיופי, המקוריות והאיכות של המזון שנבחר במיוחד עבורם. בר מתוקים יהיה מה שלגמרי יהפוך את האירוע למיוחד, שכן תמיד יש ציפייה למנות האחרונות שתוגשנה ואנשים רבים אפילו ממעטים לאכול מהמנות העיקריות על מנת לשמור מקום לקינוחים. מנות אחרונות מעוצבות על גבי דוכן צבעוני וייחודי – יגרמו להתפעלות רבה. 

אילו אטרקציות ניתן להזמין כיום לערבי גיבוש? 

על מנת שערב הגיבוש יהפוך לבלתי נשכח, העובדים צריכים ליהנות ולבלות בו. להלן כמה רעיונות לאטרקציות שמתאימות לערבי גיבוש שעשויות לתרום להנאה של העובדים: 

מבוך לייזר – אטרקציה המתאימה מאד למבוגרים והיא מעניינת ומאתגרת. מדובר בעצם במשחק חביב שבו אין לגעת בקרני הלייזר ולחצות חדר או משטח. ישנן כמה דרגות קושי לבחור מתוכן. 

משחקי מציאות מדומה – מסוג המשחקים שמעוררים אצל כל עובד את הנפש הילדותית הפנימית ומאפשרת לו לחזור לגיל צעיר ולהשתעשע במשחקי דמיון. 

במידה ולערב הגיבוש מוזמנים גם בני משפחה – השכרת מתנפחים לאירועים תהיה מתאימה במיוחד עבור ילדים בגילאים שונים שייהנו מאד לקפוץ ולהשתולל. 

עמדת קריוקי – אנשים אוהבים מאד לשיר בקריוקי, שכן הם רואים בזה את ההזדמנות לשיר מול קהל גם אם אין להם שום כשרון שירה או שמיעה מוזיקלית. פינת קריוקי יכולה להיות מבוקשת ומתאימה מאד לערב גיבוש. 

איך מארגנים ערב גיבוש מוצלח? 

חשוב מאד להתייעץ עם איש מקצוע הבקיא בתחום של הפקת אירועים עסקיים על מנת לקבל ממנו רעיונות, טיפים והמלצות בנוגע לאירוע הגיבוש הקורם עור וגידים. איש מקצוע זה יוכל לתרום מהניסיון הרב והעשיר שלו ובזכותו ערב הגיבוש יהיה הצלחה גדולה, בדיוק כמו שכל הצדדים רוצים. העובדים ייהנו במהלך האירוע, יגיעו למחרת לעבודה מלאי חוויות וישמחו לחלוק זיכרונות עם עובדים נוספים שזה עתה הכירו. 

צרו קשראולי יתאים לך

טלפון צרו איתי קשר בטלפון 054-758-3791 או בטופס יצירת קשר.