תפריט צרו קשר התקשר
תמונה ראשית

מתכננים אירוע? כך תעשו זאת בצורה נכונה וחכמה

תכנון אירוע הוא משימה מאתגרת שיש בה לא מעט שלבים. צריך להחליט על הרבה דברים, לברר מידע ונתונים ולבסוף – לבחור את האלמנטים שכשישתלבו יחדיו – יהפכו לאירוע לא פחות ממהמם. אם כל זה לא מספיק – הרי שלכל אדם שמארגן אירוע יש את הרצון או השאיפה שהאירוע יהיה מקורי, ייחודי ומיוחד וכיום כבר קשה, עד כמעט בלתי אפשרי לחשוב על רעיונות שלא יצאו כבר לפועל על ידי חברים, מכרים, עמיתים לעבודה או בני משפחה.

על מנת בכל זאת להצליח לתכנן אירוע מעולה ומיוחד כדאי לחשוב על נושא מסוים שהאירוע יהיה סביבו. נושא מקורי שיכול להיות מעניין הוא הזמנת שף פרטי לאירוע. אפשר ממש לדמיין מה רבה תהיה ההפתעה של האורחים והמוזמנים שיגלו שמצפה להם הפעלה או אטרקציה שלא חוו קודם לכן. גם אם השף לא יעביר פעילות עם האורחים אלא יכין את המנות – ייווצרו רושם רב וציפייה לטעום מהמזון, שכן הוא לבטח יהיה חם וטרי – כיאה למזון שמוכן ומוגש על המקום מיד לאחר הכנתו.

איך מארגנים אירוע עם שף פרטי?

כשמנסים לחשוב על קונספט של שף פרטי באירוע – יש כיום לא מעט אפשרויות שעשויות להתאים. להלן כמה מהן:

  • הפעלת בישול המתאימה לאורחים או המוזמנים – הפעלה שכזאת משתפת באופן פעיל את האורחים ואפשר להתאים אותה לגילאים שלהם. ההפעלה יכולה להיות משולבת בבישול של ממש או בהסברים תיאורטיים אודות מרכיבי מזון כאלה ואחרים.
  • ארוחת שף יוקרתית ומיוחדת – כאן אפשר לומר שהשמיים הם הגבול. אפשר לבחור תפריט מסוים ומיוחד (תפריט איטלקי, ארוחה צמחונית, תפריט אסייתי או מקסיקני) וכל המנות תהיינה מבוססות על התפריט הזה. אפשרות זו מתאימה למי שתפריט כזה או אחר אהוב עליו במיוחד.
  • ארוחת שף בבית – שף פרטי שמגיע לביתו של מי שחוגג הוא אפשרות שנחשבת ליוקרתית ומיוחדת מאד. השף יגיע עם כל כלי העבודה הדרושים ומרכיבי המזון שירכוש בעצמו ויבשל במטבחו של בעל האירוע. אפשר להחליט שהמוזמנים יכולים לצפות בפעולות הבישול או שהם יוזמנו לשולחן כשהארוחה תהיה מוכנה.
  • ארוחת שף פרטי במקומות מיוחדים – בהפלגה על יאכטה, בחיק הטבע, באירוע קטן, במקום פרטי ורומנטי במעמד של הצעת נישואין – כל אלה מקומות והזדמנויות שמתאימות במיוחד לארוחה טרייה וייחודית שתוכן על ידי שף פרטי – בכבודו ובעצמו וכך תעצים את החוויה של המעמד כולו.

מה עוד חשוב לבחור בעת תכנון האירוע?

לאחר שנבחר השף, נקבעו המועד והמקום – זה הזמן לבחור בעוד כמה פרמטרים הקשורים בתכנון האירוע. אחד החשובים בהם הוא מתנות קטנות שתחולקנה לאורחים בסיום האירוע. מדובר בדרך כלל על מזכרות ממותגות בשמו של מארגן האירוע, התאריך או מהות האירוע עצמו. כך הופכות מתנות אלה למתנות שתמיד יזכירו לאורחים את האירוע שהשתתפו בו ואת ההערכה שחש כלפיהם מי שהזמין אותם. אלה יכולות להיות מתנות אישיות, מתנות המתאימות לשימוש ביתי או אפילו פריטים לשימוש במקום העבודה.

כאשר חושבים לעומק על כל מה שיהפוך את האירוע למושלם – אין ספק שהאירוע אכן יהיה כזה והאורחים יישארו עם טעם של עוד גם אחרי שילכו הביתה. במקרים רבים של הנאה ובילוי באירוע מוצלח מוזמנים רבים מנסים בתורם לשחזר את ההצלחה ואת ההנאה שחוו וכאן מקבלים את האינדיקציה הטובה ביותר על דרגת ההנאה ועל ההצלחה בבחירת האלמנטים – גם אם זה קורה לאחר פרק זמן מסוים.

צרו קשראולי יתאים לך

טלפון צרו איתי קשר בטלפון 054-758-3791 או בטופס יצירת קשר.