תפריט צרו קשר התקשר
תמונה ראשית

יום גיבוש ללמידה ולהנאה

יום גיבוש עבור עובדי הארגון או החברה נחשב כיום להרבה יותר מסתם יום של חברה ושבירת שגרה. אמנם בדיוק אלה קורים בימי כיף אבל ההשפעה האמתית של היום הזה באה לידי ביטוי בימים שלאחר יום הגיבוש ובעצם בתקופה הארוכה שאחריו. העובדים מכירים זה את זה לעומק, ייתכן ותיווצרנה הכרויות חדשות בין עובדים שכלל לא מכירים זה את זה והיציאה מבין כותלי המשרד עשויה להיות חיובית ומועילה לריענון המחשבה והתודעה. במילים אחרות – ימי גיבוש לעובדים הם כבר לא מותרות אלה פעולה שחייבים להתקיים בכל חברה, ארגון או בית עסק.

כיום ישנן לא מעט אפשרויות לארגון של יום גיבוש לעובדים. גם אם דרשה פעילות עבור גיבוש צוות עובדים קטן לא מומלץ להקל ראש בבחירה של הפעילות המתאימה ביותר, שכן יתרונות רבים יכולים להתקבל מיום שכזה. כיום אפילו אפשר לשלב ביום הגיבוש גם אפשרויות של פעילויות שמטרתן פיתוח או ניהול העובדים בצורה טובה וחיובית הרבה יותר. כך בעצם מרוויחים כולם פעמיים – גם גיבוש חברתי ומהנה וגם למידה עסקית הקשורה באופן ישיר לתפקיד שאותו מבצע העובד במקום העבודה.

איך משלבים בין גיבוש לבין למידה?

הכל טמון בבחירה נכונה ומושכלת של הפעילות שתיקח חלק ביום הגיבוש הקורם עור וגידים. כיום ישנן כאמור אפשרויות רבות המתאימות לאירועים כאלה, להלן כמה רעיונות:

  • טיול או סיור מודרך במקום אטרקטיבי או מיוחד. שבירת השגרה והיציאה החוצה אל מקום ייחודי עם נוף או סיפור מעניין – יספקו את הרקע המתאים לסדנת לימוד או סדנאות למנהלים בנושאים עסקיים.
  • כיום אפשר להתרשם ממגוון מתודות המיועדות לפיתוח עובדים וחיזוק הקשר ביניהם לבין מקום העבודה תוך התבססות על פעילות חברתית מהנה.
  • ארוחת שף המלווה את הפעילות כולה עשויה לתרום אף היא למצב רוח הטוב ולגיבוש שבין העובדים שיגיעו לקחת חלק ביום הזה.

איך משלבים בין פעילות לארוחה מתאימה?

ארוחת שף היא אחד הרעיונות המוצלחים ביותר שאפשר לשלב עם פעילות גיבוש עבור עובדים. מעבר לכך עשויה להיווצר הפתעה טובה ונעימה עבור העובדים, שכן הם לבטח יצפו לארוחה קלה או להזמנה למסעדה ובמקום זה הם יגיעו למקום ששף מקצועי ימתין להם בו כדי להכין עבורם ארוחה מיוחדת, טעימה, טרייה ובריאה. יש מקרים שבהם אפשר אפילו לבקש שהשף יראה לעובדים חלק משיטות הבישול וההכנה שלו, בעיקר כאלה שברוב המקרים אין בהם שימוש ביתי על ידי אנשים המבשלים בעצמם.

פעילות של שף פרטי היא פעילות מומלצת ומעניינת. כאשר משלבים את הארוחה והצפייה בהכנתה בסדנה הקשורה למקום העבודה ולפיתוח צוות העובדים – אין ספק שמתקבל שילוב טוב מאד בין מנוחה ושבירת השגרה לבין שמיר על עניינים מקצועיים שמנהל העסק רוצה שייקחו חלק גם ביום שבו העובדים יוצאים מהמשרד. אין זה אומר שיום הגיבוש בהכרח יהיה קשור לגמרי לנושאים עסקיים – להיפך – היציאה מהמשרד וההשתתפות בסדנאות או ההרצאות הן אלה שבזכותן העובדים ירגישו שיש להם יום להתאוורר ולחשוב על דברים אחרים.

על מה לדבר עם השף לפני ההזמנה?

היתרון הגדול ביותר של ארוחת שף צמוד היא ההתאמה האישית המושלמת לצרכים או הרצונות של מנהל העסק או של מי שמארגן את יום הגיבוש. ביחד אפשר יהיה לחשוב על התפריט, להתחשב במי שרגיש למרכיבי מזון כאלה ואחרים או נמנע מסיבות אידיאולוגיות מצריכתם וכך להרכיב תפריט שיהיה מתאים לגמרי לכל אחד ואחד מהעובדים. בסופו של היום כולם יהיו שמחים ומרוצים גם בזכות התוכן העסקי שלמדו וגם כי נהנו מארוחה משובחת ואיכותית.

צרו קשראולי יתאים לך

טלפון צרו איתי קשר בטלפון 054-758-3791 או בטופס יצירת קשר.