תפריט צרו קשר התקשר

הצעת נישואין על יאכטה

דמיינו את הרגע, אתם מלווים את בחירת ליבכם לעבר היאכטה, היא לא יודעת עוד מה מחכה לה אבל היא מרגישה את ההתרגשות בעליה לסיפון היאכטה. לפתע נגלה לעיניה שולחן מעוצב עם מאכלים טעימים ושף פרטי מקצועי מחכה ליד השולחן כדי להנעים לכם את הערב. אתם מתחילים את הארוחה, מדברים, אתה מושיט את היד לעבר הכיס, כורע ברך ומציע לה להתחתן איתך.

הצעת נישואין כזו תיראה לכם כמו חלום, אבל זו המציאות והיא במרחק של הישג יד. הצעה כזו היא לא סיפור גדול ולא מדובר בעסק יקר. כשמוצאים את האדם הנכון שמציע לכם יאכטה ושירותי שף פרטי בחבילה אחת אפשר לקבל מחיר דיל נפלא.

בחוויה כזו, לא רק נהנים מהיאכטה ומהאווירה היוקרתית שהיא משדרגת, אלא גם זוכים לשקט ושלווה וידיעה שיש מי שדואג לכם. בניגוד למסעדה, בה תהיו מוקפים באנשים ובקלות האווירה יכולה להיות קצת פחות רומנטית, כשיש שף פרטי שמכין לכם את האוכל ומגיש לכם אותו לשולחן אתם לא יכולים לצפות לאכזבות, זה יהיה מדהים.

אוכל מדהים של שף פרטי על יאכטה מפנקת

בהצעת הנישואין על היאכטה תקבלו ארוחה זוגית טעימה ומיוחדת בדיוק לפי טעמכם ולפי הנחיות שהשף קיבל לפני כן. התפריטים השונים (שאותם תוכלו לראות באתר) הם רק דוגמאות לתפריטים נפלאים שעם הניסיון הרב זכו לשיפורים עד שקיבלו את צורתם הסופית מלאת התשבוחות.

בין התפריטים השונים תוכלו להציע נישואין לצד:

  • תפריט איטלקי
  • תפריט בשרי
  • תפריט צמחוני
  • תפריט בניחוח אסיאתי \ סיני
  • ועוד…

החבילה המושלמת להצעת נישואין יכולה להיות שלכם והיא במרחק שיחת טלפון בלבד.

צרו קשר
טלפון צרו איתי קשר בטלפון 054-758-3791 או בטופס יצירת קשר.