תפריט צרו קשר התקשר
תמונה ראשית

איך להפתיע את בת או בן הזוג

כשבני זוג נמצאים בזוגיות הרבה זמן לפעמים אפשר להיכנס לשגרה משעממת. אמנם מדי פעם יש אירועים מיוחדים כמו ימי הולדת, אירועים משפחתיים וכל מיני הזדמנויות לתחזק את הקשר אבל לפעמים רוצים לצאת מהגבולות ולנסות משהו חדש וכמובן לעשות זאת בהפתעה כדי שיהיה מיוחד מאוד.

אחד מהרעיונות שעולים הוא להזמין שף פרטי שיגיע אליכם עד הבית ויבשל לכם ארוחת שף איכותית וטעימה. הרי למסעדות אתם יוצאים מדי פעם וגם לבשל בבית זה דבר שחוזר על עצמו, אז למה לא לנסות משהו חדש ולהראות שאתם משקיעים בצד השני מעל ומעבר? מתי בפעם האחרונה עשיתם משהו כזה מיוחד?

ארוחת שף פרטית לבני זוג

כשאתם מזמינים שף פרטי אתם יכולים להיות רגועים מבחינת ההכנות. אתם יכולים לבחור עד כמה אתם רוצים להשקיע בערב הזה וזה אומר שאתם אפילו לא צריכים לערוך שולחן אם אתם רוצים. כל מה שאם צריכים לעשות זה להיות בבית, לדאוג שגם בן או בת הזוג יגיעו – והשף ידאג לשאר. השף ידאג לאוכל הטעים שיוגש אליכם בדיוק בזמן והוא יגיש לכם את האוכל בעצמו בדיוק בזמן המתאים כדי שהערב שלכם ינוהל נכון.

הוא יכין לכם איזה מאכלים שרק בא לכם. ישנם מגוון תפריטים לבחירה אך שינויים יכולים להתבצע לפי בקשה ולפי הטעם האישי ואורח החיים שלכם.

ארוחה רומנטית לאור נרות מעולם לא הייתה נשמעת כל כך טוב.

אפשר אפילו לעשות זאת על יאכטה

לא חובה לערוך את הערב בבית. אפשר לערוך את הערב בכל מקום שרק תרצו. ארוחת שף פרטית בבית יכולה להישמע טוב, אבל למה לא לשדרג אותה לערב המיוחד הזה ולבצע את הארוחה הזוגית על יאכטה מפוארת? אני בטוח שבן או בת הזוג יופתעו לחלוטין וייהנו מהמחווה הטובה והחוויה הנהדרת.

רוצים לערוך ארוחה על יאכטה? לחצו לפרטים.

צרו קשראולי יתאים לך

טלפון צרו איתי קשר בטלפון 054-758-3791 או בטופס יצירת קשר.